Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno – Handlowy (automatyka przemysłowa)

Club SilesiusO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma działająca w obszarze automatyki przemysłowej, której produkty oraz rozwiązania technologiczne są obecne w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych.

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Obsługa klienta i wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaży oraz realizacji wdrożeń, doradztwo techniczne i handlowe
  • Realizacja polityki sprzedażowej firmy na terenie województw: lubuskie, zachodniopomorskie
  • Czynny udział podczas przygotowywania ofert oraz ich wdrażanie we współpracy z zespołem inżynierów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym w branży technicznej
  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
  • Wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe na kierunkach automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika oraz pokrewne
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz wysokie premie sprzedażowe
  • Możliwość odbywania szkoleń zawodowych
  • Samochód służbowy, również do użytku w celach prywatnych
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Doradca Techniczno – Handlowy (automatyka przemysłowa), zachodniopomorskie