Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy – Automatyzacja i Robotyzacja

FX-TRONIK sp. z o.o.

umowa o pracę
5 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Robotnicza 42, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Robotnicza 42

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • Prowadzenie audytów technicznych mających na celu wskazanie procesów możliwych do usprawnienia na drodze automatyzacji i robotyzacji

  • Analiza potrzeb Klientów pod kątem technicznym, organizacyjnym i biznesowym

  • Opracowywanie rozwiązań technicznych dopasowanych do potrzeb i problemów Klienta – ze wsparciem działu inżynierii

  • Przygotowywanie ofert technicznych, symulacji i wizualizacji opracowanych rozwiązań,

  • Prowadzenie rozmów handlowo-technicznych z zarządami firm

  • Współpraca z działem marketingu w zakresie kwalifikacji zapytań

  • Aktywne poszerzanie portfolio oferowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: Mechatronika, Mechanika i budowa maszyn, Automatyka i robotyka, Zarządzanie i Inżynieria produkcji oraz pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie inżynierii mechanicznej, automatyki/robotyki lub sprzedaży

  • Wysoka kultura osobista i duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Samodzielność, dokładność i sumienność w realizacji celów

  • Praktyczna umiejętność obsługi programów do modelowania 3D typu Inventor lub pokrewnych

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Dużą samodzielność i realną możliwość wpływania na kierunek rozwoju działu oraz firmy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy

  • Całkowitą dowolność w zakresie kształtowania godzin i miejsca pracy

  • Niekorporacyjny, oparty na bezpośrednich relacjach, model pracy w zgranym, młodym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

FX (od 12.2021 - NIXAL) jest firmą oferującą niestandardowe i w pełni dopasowane do potrzeb Klientów rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej. Naszą specjalnością są maszyny, stanowiska zrobotyzowane, kompletne linie technologiczne a także doradztwo i projekty technologiczne dla największych firma z branży spożywczej, chemicznej oraz automotive. Świadczymy swoje usług w unikalnym na polskim rynku modelu biznesowym przez co kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm w relacjach z naszymi Klientami.