Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno – handlowy B2B

TELTOR-POL FOTOWOLTAIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym terenie

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami biznesowymi

  • Dbałość o wizerunek firmy i jej profesjonalna reprezentacja

  • Przygotowywanie i podpisywanie umów z klientami

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B w sektorze elektroenergetycznym, energetycznym

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

  • Motywacja w bieżących działaniach oraz orientacja na cele i wytrwałość w dążeniu do ich realizacji

  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne

To oferujemy

  • Wysokie premie uzależnione od wyników pracy

  • Dedykowane wsparcie sprzedaży

  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.

  • Kontakty/leady do osób zainteresowanych produktami z naszej oferty

  • Atrakcyjny cennik produktów/usług dla klientów końcowych

  • Dedykowane wsparcie zespołu technicznego i projektowego

  • Szkolenie z produktów oraz usług dostępnych w sprzedaży