Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy B2B

Roha Group Sp. z o.o.O firmie

  • Pszczyna
    Pszczyna, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż najwyższych jakościowo, nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań inwestycyjnych dla budownictwa mieszkaniowego.
  • Zarządzanie procesem handlowym, prowadzenie negocjacji podczas spotkań z inwestorami.
  • Doradztwo techniczne dla inwestorów w zakresie oferowanych produktów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych, podpisywanie kontraktów na wykonanie inwestycji.
  • Promowanie systemów z odzyskiem ciepła (rekuperacji) wśród inwestorów, architektów i projektantów branżowych.

Podział czasu pracy

80%

Praca z klientami online i w terenie

20%

Praca biurowa

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności handlowe poparte konkretnymi sukcesami w dotychczasowej pracy.
  • Doświadczenie handlowe w szeroko pojętej branży technicznej – min. 2-3 lata.
  • Ambicja, zapał i energia do działania.
  • Motywacja do osiągania celów.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Wykształcenie techniczne wyższe lub średnie oraz wiedza techniczna – mile widziane.

To oferujemy

  • Atrakcyjną pracę z dobrym, nowoczesnym produktem i ciekawymi klientami.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym otoczeniu dynamicznej firmy.
  • Atrakcyjne, stabilne i uczciwe wynagrodzenie składające się z rzetelnej podstawy i systemu premiowego uzależnionego od wyników.
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań i organizacji czasu pracy.
  • Stabilność – stawiamy na długofalową współpracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Szkolenia handlowe i techniczne.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Roha Group Sp. z o.o.

Lider rynku, spółka z kapitałem zagranicznym działająca w branży budownictwa jednorodzinnego, poszukuje osób na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy B2C.

Poszukujemy osób lubiących pracę z ludźmi i dla ludzi, otwartych, zaangażowanych, dla których handlowanie jest wyzwaniem i pasją!

Aktualne oferty pracodawcy
DTHI DEV

Doradca Techniczno-Handlowy B2B, Pszczyna