Oferta pracy

Doradca techniczno- handlowy B2B (PV)

PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych skrojonych pod potrzeby przedsiębiorstw;

  • pozyskiwanie klientów biznesowych na powierzonym terenie;

  • budowanie długotrwałych relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • realizacja założonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B;

  • mile widziane doświadczenie lub zainteresowanie branżą OZE (fotowoltaika);

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;

  • postawa proaktywna, samodzielność i rzetelność;

  • prawo jazdy kat. B i brak problemów z pracą w terenie.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy oraz stabilne zatrudnienie;

  • benefity – dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, imprezy integracyjne;

  • komfortowe warunki pracy;

  • niezbędne narzędzia pracy –samochód służbowy, karta paliwowa, telefon służbowy, laptop, dedykowane systemy CRM.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Nazywamy się Projekt- Solartechnik Group i od ponad 10 lat działamy w branży fotowoltaicznej – najprężniej rozwijającym się obszarze OZE w Polsce. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dużych projektach, jakimi są naziemne farmy PV. Nasza załoga skupiona jest w dwóch biurach - w Tomaszowie Mazowieckim oraz Gliwicach, ale część pracowników działa również w terenie. Obecnie, w związku z dużym rozwojem firmy, powiększamy zespół odpowiedzialny za sprzedaż instalacji dla biznesu.

Przewiń do profilu firmy