Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy B2B

Roha Group Sp. z o.o.

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem handlowym od projektu po sprzedaż, prowadzenie negocjacji, podpisywanie umów handlowych,

  • Promowanie systemów z odzyskiem ciepła (rekuperacji) na bazie urządzeń firmy, wśród inwestorów, architektów i projektantów branżowych,

  • Sprzedaż najwyższych jakościowo, nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań inwestycyjnych dla budownictwa mieszkaniowego,

  • Współpraca z pracowniami projektowymi w zakresie nowoprojektowanych budynków mieszkaniowych: wielorodzinnych i osiedli domów jednorodzinnych.

Podział czasu pracy
80%

Praca z klientami online i w terenie

20%

Praca biurowa

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności i doświadczenie handlowe poparte konkretnymi sukcesami w szeroko pojętej branży technicznej – min. 2-3 lata,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,

  • Ambicja, zapał i energia do działania,

  • Motywacja do osiągania celów,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z biurami projektowymi,

  • Skończone studia inżynierskie.

To oferujemy

  • Atrakcyjną pracę z dobrym, nowoczesnym produktem i ciekawymi klientami,

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym otoczeniu dynamicznej firmy,

  • Atrakcyjne, stabilne i uczciwe wynagrodzenie składające się z rzetelnej podstawy i systemu premiowego uzależnionego od wyników,

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań i organizacji czasu pracy,

  • Stabilność – stawiamy na długofalową współpracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,

  • Szkolenia handlowe i techniczne.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Lider rynku, spółka z kapitałem zagranicznym działająca w branży budownictwa jednorodzinnego, poszukuje osób na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy B2C.

Poszukujemy osób lubiących pracę z ludźmi i dla ludzi, otwartych, zaangażowanych, dla których handlowanie jest wyzwaniem i pasją!

Przewiń do profilu firmy