Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy B2B w branży fotowoltaicznej

Vosti Energy Sp. z. o. o. Sp.k.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,

  • przygotowywanie ofert, negocjowanie umów,

  • obsługa pozyskanych klientów do momentu wykonania instalacji,

  • utrzymywanie stałych relacji z klientami,

  • raportowanie efektów swojej pracy,

  • dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług,

  • umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji,

  • wewnętrzna motywacja, determinacja w działaniu,

  • systematyczność i konsekwencja w działaniu,

  • wysokie umiejętności negocjacyjne,

  • gotowość do samodzielnej pracy w terenie z klientem biznesowym,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/b2b/umowę zlecenie – Ty wybierasz formę zatrudnienia

  • wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym – bez górnego limitu

  • elastyczną ofertę, co umożliwi Ci odpowiadanie na potrzeby klientów

  • specjalne przywileje dla Doradców osiągających topowe wyniki sprzedaży

  • Twoja praca to nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, ale również dbanie o relacje z dotychczasowymi, posiadamy narzędzia i programy sprzedażowe, np. program poleceń dla naszych klientów

  • w Twojej codziennej pracy możesz liczyć na wsparcie działów z Centrali - serwisu, doświadczonych inżynierów, specjalistów ds. finansowania, działu marketingu, logistyki, wsparcia sprzedaży

  • niezbędne narzędzia pracy, materiały marketingowe

  • atrakcyjne warunki finansowania, opieka serwisowa i usługi pogwarancyjne dla klientów

  • gwarantujemy szybki proces realizacji instalacji u klienta, posiadamy własne centrum logistyczne

  • stosujemy najwyższej jakości produkty, współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami

  • doskonałą atmosferę w pracy

  • wdrożenia i niezbędne szkolenia

  • możliwość rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • prezenty z okazji dnia ślubu

W Vosti szczególną uwagę zwracamy na drugiego człowieka. Niezależnie od stanowiska czy wieku - ważny jest dla nas wzajemny szacunek i dobra komunikacja, bez zbędnego dystansu.

Otwartość to czynnik, który pomógł nam stworzyć jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży fotowoltaicznej. Zajmujemy się również sprzedażą pomp ciepła. Wystartowaliśmy 4 lata temu, zatrudniając 14 osób, a obecnie w naszych strukturach jest ponad 300 pracowników.

Duży wpływ na to ma stabilność zatrudnienia, wybór formy umowy, benefity pozapłacowe oraz perspektywy rozwoju. Ludzie lubią u nas pracować, ponieważ czują się tutaj bezpiecznie i stabilnie. Zresztą, przekonaj się o tym sam!

Nagrody:

- Solidny Pracodawca roku 2020

- Solidny Pracodawca roku 2021

- W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęliśmy 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych

- Nagroda Top Manager Roku 2020 Województwa Lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

- Złota Setka - Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny 2020

- Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

Przewiń do profilu firmy