Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy B2C

Vosti Energy Sp. z. o. o. Sp.k.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientami i sprzedaż naszych produktów od topowych dostawców.

  • Praca w terenie - nie jest ważne, gdzie mieszkasz, Twoim miejscem pracy będzie teren województwa, po którym będziesz poruszał się autem służbowym.

  • Będziesz mógł wykazać się w pozyskiwaniu nowych klientów, budowaniu ścieżek sprzedaży, w czym pomogą Ci nasze autorskie narzędzia i programy.

  • Wymiana wiedzy na cyklicznych spotkaniach w oddziale.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług. Masz doświadczenie w sprzedaży, ale w innej branży niż nasza? Świetnie! - My uzupełnimy Twoją wiedzę o naszym produkcie na kompleksowym wdrożeniu w Centrali.

  • Jesteś dobrym kierowcą i lubisz pracować w terenie.

  • Działasz systematycznie i konsekwentnie.

  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne.

  • Koncentrujesz się na realizacji wyznaczonego celu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/b2b/umowę zlecenie – to Ty wybierasz formę zatrudnienia

  • wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym – bez górnego limitu!

  • elastyczną ofertę, co umożliwi Ci odpowiadanie na potrzeby klientów

  • specjalne przywileje dla Doradców osiągających topowe wyniki sprzedaży - dołącz do grona Tytanów Vosti!

  • tygodniowe wdrożenie na start przygotowujące Cię do pracy doradcy

  • Twoja praca to nie tylko pozyskiwanie nowych klientów, ale również dbanie o relacje z dotychczasowymi, posiadamy narzędzia i programy sprzedażowe, np. program poleceń dla naszych klientów

  • w Twojej codziennej pracy możesz liczyć na stałe wsparcie doświadczonych zespołów ds. serwisu, inżynierów, specjalistów ds. finansowania, działu marketingu, logistyki, wsparcia sprzedaży

  • niezbędne narzędzia pracy - auto służbowe wraz z kartą paliwową,

  • smartphone, materiały marketingowe z Twoim numerem telefonu (wizytówki, ulotki, broszury, banery)

  • atrakcyjne warunki finansowania - zapewniamy kredyt z najniższym oprocentowaniem na rynku!, współpracujemy z rzetelnymi bankami, np. Alior Bankiem

  • opiekę serwisową i usługi pogwarancyjne dla klientów

  • gwarantujemy szybki proces realizacji instalacji u klienta

  • posiadamy własne centrum logistyczne

  • stosujemy najwyższej jakości produkty, współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami typu Jinko i Huawei

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • prezenty z okazji dnia ślubu

W Vosti szczególną uwagę zwracamy na drugiego człowieka. Niezależnie od stanowiska czy wieku - ważny jest dla nas wzajemny szacunek i dobra komunikacja, bez zbędnego dystansu.

Otwartość to czynnik, który pomógł nam stworzyć jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży fotowoltaicznej. Zajmujemy się również sprzedażą pomp ciepła. Wystartowaliśmy 4 lata temu, zatrudniając 14 osób, a obecnie w naszych strukturach jest ponad 300 pracowników.

Duży wpływ na to ma stabilność zatrudnienia, wybór formy umowy, benefity pozapłacowe oraz perspektywy rozwoju. Ludzie lubią u nas pracować, ponieważ czują się tutaj bezpiecznie i stabilnie. Zresztą, przekonaj się o tym sam!

Nagrody:

- Solidny Pracodawca roku 2020

- Solidny Pracodawca roku 2021

- W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęliśmy 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych

- Nagroda Top Manager Roku 2020 Województwa Lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

- Złota Setka - Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny 2020

- Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

Przewiń do profilu firmy