Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy B2C

Roha Group Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Lider rynku, spółka działająca w branży budownictwa jednorodzinnego, poszukuje osób na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy B2CNumer ref.: Miejsce pracy: pomorskie i warmińsko - mazurskie

Poszukujemy osób lubiących pracę z ludźmi i dla ludzi, otwartych, zaangażowanych, dla których handlowanie jest wyzwaniem i pasją!

Opis stanowiska

  • Sprzedaż najwyższych jakościowo, nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań inwestycyjnych.
  • Zarządzanie procesem handlowym, prowadzenie negocjacji podczas spotkań z inwestorami.
  • Doradztwo techniczne dla inwestorów w zakresie oferowanych produktów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych, podpisywanie kontraktów na wykonanie inwestycji.

Wymagania

  • Wysokie umiejętności handlowe poparte konkretnymi sukcesami w dotychczasowej pracy.
  • Doświadczenie handlowe w szeroko pojętej branży technicznej – min. 2-3 lata.
  • Ambicja, zapał i energia do działania.
  • Motywacja do osiągania celów.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Miejsce zamieszkania – Trójmiasto lub w obrębie obsługiwanego regionu.
  • Wykształcenie techniczne wyższe lub średnie oraz wiedza techniczna – mile widziane.

Oferujemy

  • Atrakcyjną pracę z dobrym, nowoczesnym produktem i ciekawymi klientami.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym otoczeniu dynamicznej firmy.
  • Atrakcyjne, stabilne i uczciwe wynagrodzenie składające się z rzetelnej podstawy i systemu premiowego uzależnionego od wyników.
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań i organizacji czasu pracy.
  • Stabilność – stawiamy na długofalową współpracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Szkolenia handlowe i techniczne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy