Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy B2C

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Stała współpraca z firmami wykonawczymi oraz wsparcie klientów w zakresie doradztwa technicznego,
  • Tworzenie sieci wykonawców pracujących na rozwiązaniach Lafarge Cement oraz  pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych,
  • Sprzedaż inwestycyjna produktów Lafarge na powierzonym terenie,
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach i wydarzeniach branżowych oraz lobbing rozwiązań opartych o produkty Lafarge Cement,
  • Organizacja szkoleń dla wybranych klientów oraz udział we wdrażaniu nowych produktów na rynek,
  • Monitoring podległego rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje) zgodnie z wewnętrznie ustalonymi zasadami.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowym lub doradczo-techniczny,
  • Wykształcenie min. średnie mile widziane techniczne o profilu zbliżonym do budowlanego,
  • Wiedza techniczna w zakresie ogólnobudowlanym,
  • Znajomość lokalnego rynku w branży wykonawczej i budowlanej,
  • Umiejętności prowadzenia szkoleń produktowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodyscyplina i duża motywacja w dążeniu do celu,
  • Wysoko rozwinięta kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy