Logo Pracuj.pl

Doradca techniczno-handlowy B2C w branży fotowoltaicznej

Vosti Energy Sp. z. o. o. Sp.k.O firmie

  • Białogard
    Białogard, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne pozyskiwanie klientów, m.in. metodą D2D
  • budowanie nowych ścieżek sprzedaży
  • aktywne działanie na rzecz rozwoju firmy
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług, nie musi być to doświadczenie w branży fotowoltaicznej!
  • wewnętrzna motywacja, determinacja w działaniu
  • działanie systematyczne i konsekwentne
  • umiejętności negocjacyjne
  • chęć pracy w terenie
  • odpowiedzialność, skuteczność i koncentracja na cel
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/b2b/umowę zlecenie – Ty wybierasz formę zatrudnienia
  • wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym – bez górnego limitu
  • specjalne przywileje dla Doradców osiągających topowe wyniki sprzedaży
  • program ambasadorski
  • doskonałą atmosferę w pracy
  • wdrożenia i niezbędne szkolenia
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Vosti Energy Sp. z. o. o. Sp.k.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.

Doradca techniczno-handlowy B2C w branży fotowoltaicznej, Białogard