Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

Gripple Sp. z o.o.

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Podlegając Dyrektorowi Sprzedaży, będziesz odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych (obroty i nowe produkty) oraz rozwój swojego obszaru sprzedaży. W tym zakresie będziesz polegać na silnym wewnętrznym wsparciu sprzedaży i marketingu (stacjonarny personel biurowy zajmujący się dokumentacją, wysyłką próbek, przygotowywaniem ofert, realizacją zamówień itp.)

Praca na tym stanowisku wymaga dużej gotowości do podróżowania po całym terytorium i częstych kontaktów z użytkownikami końcowymi i klientami poprzez prezentacje produktów, szkolenia, targi handlowe i różne imprezy.

Twoja misja:

• Tworzenie strategii sprzedaży w danym regionie w sektorze budowlanym

• Badanie i analiza rynku pod kątem ważnych informacji o rynku i konkurencji w celu identyfikacji potencjalnych partnerów handlowych i innowacji

• Prowadzenie projektów referencyjnych w celu zwiększenia świadomości naszych innowacyjnych rozwiązań

• Wizyty u klientów w celu sprzedaży naszych rozwiązań i budowania silnych relacji

• Aktywna sprzedaż produktów Gripple

• Doradztwo i demonstracja rozwiązań technicznych

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

• Raportowanie swojej działalności (CRM, wizyty, dane rynkowe,...)

• Czas pracy: 50% wizyty na budowie, 40% wizyty w biurze, 10% praca z domu

Nasze wymagania

  • Jesteś gotowy do podróży w obszarze sprzedaży

  • Ukończyłeś szkolenie lub studia techniczne lub handlowe

  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B, najlepiej w zakresie produktów technicznych i innowacyjnych

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych

  • Ambicja sprzedaży innowacyjnych i unikalnych produktów

  • Dobra znajomość systemów CRM

  • Jesteś gotowy do odbywania podróży służbowych

  • Jesteś dobrze zorganizowany i zdolny do samodzielnej pracy oraz posiadasz dobre umiejętności nawiązywania relacji i zdolności analityczne

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego w celu komunikacji wewnętrznej z zespołem europejskim (poziom B1 lub B2)

To oferujemy

  • Przyjemną atmosferę pracy w dobrym i bardzo zmotywowanym zespole

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • Dobre wprowadzenie w pierwszych tygodniach pracy w Gripple

  • Otwartą kulturę korporacyjną, zrównoważoną i innowacyjną firmę prowadzoną przez pracowników.

  • Regularne szkolenia i seminaria wewnętrzne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nowoczesne wyposażenie do pracy (samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy) oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowe benefity: prywatne ubezpieczenie zdrowotne, Karta Multisport, karty lunchowe Edenred

  • Proces rekrutacji prowadzony jest online, ostateczna decyzja podejmowana jest po bezpośredniej rozmowie kwalifikacyjnej w miejscu zamieszkania kandydata

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • bony żywieniowe

Można się spodziewać:

  • Zaangażowania w podstawowe wartości i zachowania według „ducha Gripple”

  • Nasi pracownicy są naszymi udziałowcami, ponieważ pracownicy są naszym największym kapitałem

  • Imprez zespołowych

  • Równowagi między pracą a życiem prywatnym

  • Możliwości rozwoju kariery

  • Wyjątkowych świadczeń pracowniczych

  • Wyjątkowego środowiska pracy

  • Wszyscy nasi pracownicy są udziałowcami

  • Zobowiązania do zerowej emisji netto w 2030 r.

Czy szukasz praktycznej pracy w międzynarodowym środowisku, w którym jest dużo miejsca na działanie i swoboda twórcza? W takim razie podejmij wyzwanie! Czekamy na Twoją aplikacje za pomocą przycisku aplikuj.

Prosimy zawsze podawać swój adres e-mail, oczekiwania dotyczące wynagrodzenia oraz najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy. Pomoże nam to szybko i sprawnie rozpatrzyć Twoją aplikację. Gwarantujemy całkowitą poufność, a notatki blokujące będą respektowane.

Firma Gripple, z siedzibą główną w Sheffield w Wielkiej Brytanii, zatrudniająca obecnie około 900 pracowników, z czego około 50% pracuje za granicą, produkuje innowacyjne, opatentowane, oszczędzające czas produkty dla rynku budowlanego i rolniczego. Jesteśmy międzynarodową firmą, z 95% sprzedaży eksportowanej do ponad 80 krajów na całym świecie. Mamy biura i fabryki w Strasburgu, Chicago, Los Angeles, New Delhi, Kobe, Warszawie, Toronto i wielu innych miastach. Firma Gripple jest wcześniejszym laureatem nagrody IMechE Manufacturer of the Year, otrzymała sześć nagród Queen's Awards for Enterprise i została uznana za krajowego producenta roku podczas Make UK Manufacturer Awards 2020.

Przewiń do profilu firmy