Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • Łódź, Kutno, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Specjalista
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma „Marat” Sp. z o.o., z siedzibą w Rybniku,
    poszukuje kandydatów otwartych rozwój i chętnych do rozszerzania swojej wiedzy.

    Obecnie poszukujemy
    doradców techniczno – handlowych
    Miejsce pracy: Bełchatów, Kutno, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki

    na terenie województw:

    • łódzkiego
    • małopolskiego
    • świętokrzyskiego
    • wielkopolskiego

    Kandydatom oferujemy:

    • umowę o pracę w ugruntowanej firmie na rynku,
    • motywacyjny system wynagradzania,
    • udział w szkoleniach produktowych, targach, konferencjach co wpływa na rozwój i rozszerzanie wiedzy na temat oferty firmy, której asortyment jest szeroki, tym samym wzbogaca doświadczenie zawodowe,
    • narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon,
    • pakiet benefitów m.in. pakiet medyczny, dofinansowanie do kart Multisport.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • szukamy osób, które posiadają co najmniej roczne doświadczenie w handlu towarami przemysłowymi,
    • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne lub marketing, handel,
    • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne (szkolenia z technik sprzedaży i negocjacji będą dodatkowym atutem).
    • silna motywacja na realizację celów sprzedażowych i determinacja w pokonywaniu trudności, charyzma, wysoka kultura osobista,
    • prawo jazdy kat. B,
    • gotowość do wyjazdów,

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość programu CRM,
    • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

    Zakres obowiązków:

    • realizacja założonych planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
    • prezentacja oferty firmy u potencjalnych klientów,
    • prowadzenie rozmów handlowych z klientami,
    • budowanie długoterminowych relacji z Klientami,
    • rozbudowanie i utrzymanie bazy Klientów,
    • wdrażanie nowych produktów,
    • udział w szkoleniach produktowych, targach i ciągłe rozszerzanie wiedzy na temat oferty firmy,
    • monitorowanie i analizowanie podległego rynku oraz działań konkurencji.

    Zachęcamy do składania swoich CV osoby z lekkim lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
    „MARAT ” Sp. z o.o.,
    ul. Brzezińska 8a
    44-203 Rybnik
    z dopiskiem województwa na które składane jest podanie

    lub za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując województwa na które składane jest podanie.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko  przez MARAT Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." (wymagane)
    "Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dotyczącą zmian RODO " (wymagane)
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez MARAT Sp. z o.o.”