Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy

  • Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Nałęczów, Ostrów Lubelski, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Józefów (pow. biłgorajski), Międzyrzec Podlaski, lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-06-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agro-Perfect to rzeczywiste doradztwo rolnicze. Naszym celem jest budowanie prawdziwej współpracy z rolnikami i wymiana doświadczeń. Dzięki temu Agro-Perfect nieustannie się rozwija. Badamy glebę, przygotowujemy technologie i na bieżąco reagujemy na zmiany na polach.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Główne obowiązki:

    • doradztwo, kontrola i prowadzenie plantacji podczas całego sezonu;
    • budowanie bazy klientów i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych;
    • współpraca w budowaniu efektywnej sprzedaży.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w branży (warunek konieczny);
    • wykształcenia kierunkowego – rolnictwo (mile widziane);
    • wysokich umiejętności interpersonalnych i handlowych;
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • progresywne warunki płacowe i wysokie premie;
    • międzynarodowe wyjazdy szkoleniowe;
    • samochód, telefon, laptop oraz inne narzędzia niezbędne w pracy.

    Dołącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Agro-Perfect sp. z o.o. sp. k., ul. Ołowiana 18, 85-461 Bydgoszcz (dalej jako AP) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko doradcy techniczno-handlowego zgodnie z przepisami rozporządzenia RODO z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałem powiadomiony o tym, że podanie przeze danych osobowych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie, a cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym AP. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.