Doradca Techniczno-Handlowy

Sto Sp.z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych na obsługiwanym regionie,

  • nawiązywanie kontaktów handlowych,

  • utrzymywanie stałych relacji handlowych z kontrahentami,

  • doradztwo handlowe w zakresie oferowanych produktów.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży chemii budowlanej,

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • dobra znajomość rynku inwestycyjnego w swoim województwie,

  • samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientem,

  • doświadczenie w dystrybucji bezpośredniej w branży materiałów budowlanych,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,

  • stabilny i przejrzysty system wynagradzania: płacę podstawową plus możliwą do osiągniecia atrakcyjną prowizję w oparciu o wyniki sprzedażowe,

  • wynagrodzenie zawsze a czas,

  • atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie na życie, bonusy okolicznościowe,

  • program szkoleń produktowych i sprzedażowych, które pozwolą na uzyskanie szybkiej samodzielności i pomogą w realizacji zadań sprzedażowych,

  • zdrową równowagę między życiem osobistym a pracą,

  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole, spotkania integracyjne,

  • zdobycie cennego doświadczenia w zespole wysokiej klasy specjalistów,

  • Pracownicze Plany Kapitałowe, umożliwiające gromadzenie środków na emeryturę,

  • narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy do użytku prywatnego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji systemów ociepleniowych oraz wysokojakościowych powłok elewacyjnych i wewnętrznych, tynków oraz farb.

Przewiń do profilu firmy