Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

Klimart Sp. z o.o. O firmie

  • Warsztatowa 1d
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Klimart Sp. z o.o.

Warsztatowa 1d

Białystok

KLIMART Sp. z o.o. jest polską firmą z 20 letnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjno- wentylacyjnej oraz ekologicznych rozwiązaniach grzewczych. Ciągle się rozwijamy i stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne współpracując z najbardziej renomowanymi producentami na rynku: Daikin, Panasonic, Samsung, LG i inne.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż usług i urządzeń z oferty firmy – branża HVAC
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych usług
  • Dobór urządzeń do oczekiwań klientów
  • Sporządzanie ofert techniczno – handlowych
  • Negocjacje warunków handlowych
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie – logistyka, realizacja, księgowość
  • Monitoring rynku w zakresie nowych rozwiązań technicznych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w branży HVAC
  • Wykształcenia wyższego technicznego – mile widziane kierunkowe
  • Praktycznej znajomości technik handlowych i negocjacyjnych
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i łatwości nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy
  • Zorientowanie na efekty i determinacja w działaniu

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie podzielone na część praktyczną i teoretyczną
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami z branży HVAC
  • Szkolenia produktowe
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Współpracę z profesjonalnymi ekipami monterskim
  • Narzędzia pracy; telefon, laptop i samochód
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Firmowe spotkania sportowo - integracyjne

Dołącz do zespołu firmy KLIMART!

Ogłoszenie archiwalne