Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy

  • Białystok, podlaskie
  • Warsztatowa 1D 15-637 Białystok pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klimart Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjno – wentylacyjnej i w ekologicznych rozwiązaniach grzewczych.

    Ciągle się rozwijamy i stawiamy na nowoczesne rozwiązania zarówno technologiczne z branży klimatyzacyjno – wentylacyjnej jak i organizacyjne wewnątrz firmy.

    Szukamy osób, które chciałyby mieć wpływ na osiąganie sukcesów zarówno swoich jak i naszej firmy.

    Więcej o nas: www.klimart.com.pl

    Miejsce pracy: Białystok

    Od Doradcy Techniczno-Handlowego oczekujemy pozyskiwania nowych zleceń na montaże urządzeń klimatyzacyjnych typu split, multisplit oraz pomp ciepła.

    Twoje zadania będą polegały na:

    • Przygotowaniu ofert handlowych i kosztorysów
    • Doradztwie technicznym
    • Aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów oraz utrzymywaniu dobrych relacji z obecnymi klientami
    • Realizacji ustalonego planu sprzedaży
    • Wsparciu w zakresie realizacji zleceń

    Jeżeli:

    • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w branży HVAC (klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie)
    • Posiadasz wykształcenie techniczne (preferowne wyższe sanitarne)
    • Posiadasz dobrą znajomość zagadnień technicznych z zakresu klimatyzacji oraz pomp ciepła
    • Jesteś pozytywnie nastawiony do pracy i realizacji zadań
    • Lubisz współpracę w zespole i dobrze się komunikujesz
    • Lubisz kontakt z klientami
    • Potrafisz pozyskiwać nowych klientów i prowadzić rozmowy handlowe
    • Jesteś zorganizowany i planujesz swój dzień pracy w kalendarzu elektronicznym
    • Posiadasz dobrą znajomość programu Excel
    • Posiadasz czynne prawo jazdy kat.B

    Dołącz do zespołu firmy KLIMART!

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Praca oparta na sprzedaży najnowocześniejszych urządzeń znanych marek
    • Kontakt z klientami o wysokim statusie materialnym
    • Współpraca z profesjonalnymi ekipami monterskim
    • Dostępność do nowoczesnych narzędzi pracy i urządzeń wspierających
    • Do dyspozycji telefon, laptop i samochód do wyjazdów podczas pracy z klientem
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i renomie z 20 letnim doświadczeniem w branży

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.