Doradca Techniczno-Handlowy

  • Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Kowary, Kudowa-Zdrój, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oława, Pieszyce, Polkowice, Strzegom, Strzelin, Syców, Środa Śląska, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 20.11.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ADEXBUD powstała w 2000 r. W ciągu kilku lat stała się liderem na lokalnym rynku sprzedaży materiałów budowlanych i dociepleniowych. Dynamiczny rozwój firmy doprowadził do uruchomienia własnej linii produkcyjnej profesjonalnej chemii budowlanej, farb i  systemów dociepleń. W związku z dalszym rozwojem sieci sprzedaży na terenie kraju poszukujemy kandydatów na stanowiska:

    DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

    Twoje zadania:

    • realizacja założonych planów sprzedaży i strategii
    • rozwój i opieka nad istniejącą siecią sprzedaży
    • pozyskiwanie nowych kontrahentów
    • prowadzenie szkoleń techniczno – handlowych
    • raportowanie wyników pracy

    Profil:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane kierunkowe)
    • znajomość branży chemii budowlanej
    • dobra znajomość MS Office
    • prawo jazdy kat B i praktyka w prowadzeniu pojazdu

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    • dodatkowe wynagrodzenie uzależnione o uzyskanych efektów pracy
    • niezbędny zestaw narzędzi do pracy; samochód, telefon
    • pracę w zgranym zespole
    • miłą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    w terminie do 19.12.2018r.