Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca Techniczno-Handlowy

Strefa EnergiiO firmie

  • Błonie, Brwinów, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łochów, Łomianki, Łosice, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Mszczonów, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Posiadamy siedmioletnie doświadczenie w sprzedaży, projektowaniu i instalowaniu technologii Odnawialnych Źródeł Energii. Wierzymy w siebie - wiemy że nasza praca przekłada się na zadowolenie klientów - doświadczamy tego na co dzień. Inwestujemy własne środki w rozwój firmy - jesteśmy firmą całkowicie z własnym, Polskim kapitałem i zarządem.

Przeprowadzamy klienta przez cały proces:
od dostarczenia wiedzy po dobór instalacji, montaż czy serwisowanie.

Obecnie w związku z możliwościami rynku odnawialnych źródeł energii oraz rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

  • To osoba która pracuje z klientem, u klienta i dla klienta.
  • To specjalista który potrafi dostrzec i wskazać klientowi korzyści wynikające z zastosowania elektrowni słonecznej.
  • To ekspert który potrafi dobrać i zaprezentować odpowiednie rozwiązanie techniczne
    i finansowe.
  • To człowiek który codziennie rozwija się i realizuje swoje cele życiowe (osobiste i zawodowe) dzięki korzyściom które dostarcza klientowi.
  • To lider który w najbliższym czasie chce osiągnąć i osiągnie sukces zawodowy i finansowy.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży elektrowni słonecznych,
  • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży,
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • wynagrodzenie podstawowe
  • narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
  • umowa zlecenie,
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz skutecznej sprzedaży elektrowni słonecznych,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest najważniejszy,
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego,
  • kartę Multisport,
  • wyjazdy integracyjne,
  • pyszna kawa w biurze 😉

Oczekiwania - konieczne:

  • zorientowanie na cel,
  • zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy z klientem (Call Center, kelner, barman).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Strefa Energii Paweł Lechowicz.”. Więcej informacji można znaleźć pod linkiem: https://strefaenergii.com/wp-content/uploads/2019/12/Zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych-w-ramach-rekrutacji.pdf

Ogłoszenie archiwalne