Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

MARKA SP. Z O.O.

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja indywidualnego planu sprzedaży

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz ich bieżąca obsługa

  • Realizacja działań marketingowych oraz promocyjnych

  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

  • Monitorowanie płatności klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży budowlanej, mile widziany portfel własnych klientów

  • Umiejętności planowania i dobrej organizacji własnej pracy

  • Znajomość obsługi komputera

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Narzędzia adekwatne do zajmowanego stanowiska: samochód służbowy, laptop, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

W firmie MARKA stawiamy na przyjazną i rodzinną atmosferę. Wierzymy w to, że współpracujemy ze sobą nie tylko po to, aby realizować wspólne cele biznesowe, ale także, by budować wieloletnie przyjaźnie. Jesteśmy przekonani o tym, iż siłą każdej firmy są ludzie. Naszym Pracownikom zapewniamy więc dostęp do szeregu szkoleń tak, aby mogli się rozwijać i podnosić swoje kompetencje. Doceniamy również zaangażowanie w wykonywaną pracę, dzieląc się wspólnie wypracowanymi zyskami w formie premii adekwatnych do osiąganych wyników.

Od 2000 roku należymy do największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). Naszą firmę tworzy blisko 100 osobowy zespół pracujący w 3 oddziałach rozlokowanych w Małopolsce.

Przewiń do profilu firmy