Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

CHIMTEXO firmie

  • Sławska 23
    Bojadła (pow. zielonogórski), lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

CHIMTEX

Sławska 23

Bojadła (pow. zielonogórski)

www.chimtex.com.pl

Firma Chimtex powstała w 2018 roku ale doświadczenie jej pracowników sięga kilkunastu lat. Zajmujemy się produkcją profesjonalnej chemii dla zakładów przemysłu spożywczego oraz dla rolnictwa. Fabryka i siedziba firmy mieści się w miejscowości Bojadła k/Zielonej Góry w woj. lubuskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy na terenie całego kraju kandydatów na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy.

Opis stanowiska:

  • Masz  już dość pracy w korporacyjnej rzeczywistości?
  • Szukasz nowego pomysłu na życie zawodowe?
  • niezależność i swoboda w działaniu jest tym co cenisz najbardziej?
  • Interesuje Cię budowanie własnego biznesu, który będzie przynosił stabilne dochody przez długie lata? Jeśli TAK, to dołącz do nas!

Twoje podstawowe obowiązki:

  • utrzymanie kontaktów z Klientami poprzez regularne wsparcie techniczne i handlowe osobiście i telefonicznie
  • aktywna sprzedaż środków myjących i dezynfekujących w Zakładach przemysłu spożywczego (browary, zakłady mięsne, rozlewnie wód mineralnych, przetwórnie owocowo-warzywne, mleczarnie)
  • przygotowanie materiałów i ofert handlowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • planowanie spotkań z Klientami
  • analiza rynku i planowanie działań w kierunku rozwoju sprzedaży
  • bieżące raportowanie działań wynikających ze współpracy z Klientem
  • kontrola należności od Klienta

Wymagamy od Ciebie:

  • działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (profil chemiczny lub technologia żywności będzie dodatkowym atutem)
  • otwartość na bezpośredni i telefoniczny kontakt z Klientem
  • znajomość rynku (branża spożywcza)
  • doświadczenia w sprzedaży
  • zdolności techniczne
  • zdolności w badaniu potrzeb Klienta, komunikacji, negocjacji
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • wyłącznie wynagrodzenie prowizyjne;
  • bardzo wysoka prowizja od sprzedaży: do 10% od sprzedaży. Ty decydujesz ile zarabiasz;
  • niezbędne narzędzia pracy:
  • swoboda w działaniu;
  • niekorporacyjny charakter pracy;
  • pyszną kawę w biurze:)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne