Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy (branża budowlana)

POZBRUK

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • mobilny charakter pracy,

  • odpowiedzialność za sprzedaż prefabrykatów betonowych (do budowy nawierzchni, tarasów, elewacji, ogrodzeń, elementów konstrukcyjnych),

  • odpowiedzialność za realizację indywidualnych planów sprzedaży w regionie,

  • bezpośrednia obsługa portfela klientów inwestycyjnych, dbałość o relacje, pilnowanie spływu należności,

  • realizacja polityki cenowej firmy,

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów, weryfikacja wiarygodności nowych klientów,

  • stały monitoring rynku branży budowlanej oraz działań konkurencji,

  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

Nasze wymagania

  • gotowość do świadczenia usług w ramach własnej działalności gospodarczej,

  • minimum 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży budowlanej,

  • znajomość rynku i specyfiki branży budowlanej,

  • wykształcenie techniczne lub bazowa wiedza techniczna poparta doświadczeniem zawodowym,

  • duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina,

  • pozytywne nastawienie do pracy, zorientowanie na sukces i wynik,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • bardzo dobra prezencja, wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • motywujący system wynagrodzenia prowizyjnego z gwarantowaną podstawą,

  • atrakcyjny system szkoleniowy,

  • współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi,

  • odpowiednie narzędzia wsparcia w procesie realizacji celów sprzedażowych,

  • możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

POZBRUK

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również kultury pracy.

Oferujemy pracę w środowisku pełnym wyzwań i nowych projektów, gdzie praca wre, a Ty nigdy nie będziesz się nudzić. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

Przewiń do profilu firmy