Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy - branża budowlana

DACH BUD PMT Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami

  • pozyskiwanie nowych Klientów

  • profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej firmy

  • realizacja założonych planów handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w handlu

  • znajomość branży dachowej będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami

  • komunikatywność, aktywność w działaniu

  • odpowiedzialność, konsekwentność

  • wysoka kultura osobista i miła aparycja

  • obsługa komputera (MS Office)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

  • możliwość udziału w szkoleniach zwiększających kompetencje

  • pracę w zgranym zespole w pozytywnej atmosferze

Firma Dach Bud jest rodzinnym przedsiębiorstwem od wielu lat działającym w branży budowlanej. Specjalizujemy się w sprzedaży pokryć dachowych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstwa. W 1998 roku zaczynaliśmy od małego punktu w Dąbiu nad Nerem. Dziś nasza firma posiada cztery oddziały w Poznaniu, Pile, Kole, Dąbiu oraz Wągrowcu. Lata doświadczeń w handlu spowodowały, że skupiliśmy się na produktach sprawdzonych dostawców których produkty niejednokrotnie zdobywały prestiżowe nagrody branżowe. Przywiązujemy również ogromną wagę do stałego podnoszenia kwalifikacji naszej kadry aby stać się znaczącym i wiarygodnym dostawcą w regionie. Mamy również zaszczyt współpracować z ponad setką ekip dekarskich co znaczącą podnosi kompleksowość naszej obsługi.

Przewiń do profilu firmy