Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy (branża elektrotechniczna)

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 07.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

    DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

    Dla naszego Klienta z branży elektrotechnicznej aktualnie poszukujemy kandydata/-tki do pracy na stanowisku:

    DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY
    branża elektrotechniczna
    (Nr ref.: DTH/04/2018)

    Zakres obowiązków:

    • Doradztwo techniczne dla klientów
    • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
    • Przygotowanie ofert handlowych
    • Prowadzenie prezentacji produktowych
    • Bieżąca obsługa obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych
    • Zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ok 1-3 letnie
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki
    • Mile widziane wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne)
    • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista
    • Samodzielność, samodyscyplina oraz dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
    • Prace na określonym terenie wybranych województw Polski północnej
    • Stabilność zatrudnienia
    • Narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku (samochód, telefon, laptop)
    • Work Life Balance

    Praca w systemie Home Office oraz mobilna na terenie wybranych województw.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę DEKRA Praca Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

    Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom