Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy – branża przemysłowa, mechanika maszyn

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 16.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Haberkorn Sp. z o. o., jako przedstawiciel międzynarodowego holdingu Haberkorn Group, jest obecny na polskim rynku od 2005 roku. W tym czasie udało się nawiązać współpracę z wieloma Klientami z różnych branż przemysłu na terenie całej Polski w zakresie dostaw części maszyn oraz konstrukcji z profili aluminiowych.
    Doradca techniczno-handlowy –
    branża przemysłowa, mechanika maszyn
    (praca na terenie woj. dolnośląskiego, woj. wielkopolskiego, woj. lubuskiego)

    Opis stanowiska:

    • utrzymywanie kontaktów z Klientami w regionie oraz rozwój sprzedaży
    • poszukiwanie nowych Odbiorców produktów firmy: m.in. utrzymanie ruchu w firmach produkcyjnych, producenci maszyn, firmy handlowe
    • realizacja planów sprzedażowych i raportowanie
    • opracowywanie ofert z zakresu mechaniki maszyn, wsparcie techniczne dla Klientów
    • budowanie dobrego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B, mile widziane w branży technicznej
    • znajomość zagadnień mechaniki
    • wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe
    • elastyczność, umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku zawodowym
    • zdolność do podejmowania inicjatywy i aktywność

    Gwarantujemy:

    • umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym profilu
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
    • narzędzia do wykonywania pracy dobrej klasy (auto, smartfon, notebook)
    • szkolenia i wdrożenie do pracy
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
    • szacunek do Pracownika i wsparcie załogi
    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Haberkorn Sp. z o.o.
    ul. Powstańców Śląskich
    44-348 Skrzyszów
    T: +48 32 4597 999
    F: +48 32 4597 998

    www.haberkorn.pl

    www.haberkorn.com

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."