Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy – branża przemysłowa, mechanika maszyn

Haberkorn Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie kontaktów z Klientami w regionie oraz rozwój sprzedaży

  • aktywne poszukiwanie nowych Odbiorców produktów firmy: m.in. utrzymanie ruchu w firmach produkcyjnych, producenci maszyn

  • realizacja planów sprzedażowych i raportowanie

  • opracowywanie ofert z zakresu mechaniki maszyn, wsparcie techniczne dla Klientów

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • budowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B, mile widziane w branży technicznej

  • znajomość zagadnień mechaniki

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe

  • elastyczność, umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku zawodowym

  • zdolność do podejmowania inicjatywy i aktywność

To oferujemy

  • umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym profilu

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników

  • narzędzia dobrej klasy do wykonywania pracy (auto, smartfon, notebook)

  • szkolenia i wdrożenie do pracy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

  • szacunek do Pracownika i wsparcie załogi

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Haberkorn Sp. z o.o.

Haberkorn Sp. z o. o., jako przedstawiciel międzynarodowego holdingu Haberkorn Group, jest obecny na polskim rynku od 2005 roku. W tym czasie udało się nawiązać współpracę z wieloma Klientami z różnych branż przemysłu na terenie całej Polski w zakresie dostaw części maszyn oraz konstrukcji z profili aluminiowych.

ul. Powstańców Śląskich 44-348 Skrzyszów

T: +48 32 4597 999, F: +48 32 4597 998

www.haberkorn.pl

www.haberkorn.com

Przewiń do profilu firmy