Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno - handlowy (branża przemysłowa / sprężarki powietrza)

Technika Systemów Sprężonego Powietrza s.c.

5 50010 500 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru sprężarek, pomp próżniowych i urządzeń uzdatniania sprężonego powietrza,

  • Liczne spotkania techniczno-handlowe (będziesz realizować cały proces sprzedaży od nawiązania kontaktu, przez określenie potrzeb i rekomendowanego rozwiązania, zaprezentowanie oferty i negocjacje warunków sprzedaży, aż do uzyskania zamówienia i monitorowania procesu dostawy),

  • Planowanie i raportowanie pracy,

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne,

  • Znajomość branży sprężarek, systemów uzdatniania sprężonego powietrza, pomp próżniowych, pneumatyki przemysłowej lub innych produktów inwestycyjnych,

  • Doświadczenie jako doradca techniczny w rozmowach z inżynierami, szefami produkcji, kierownikami utrzymania ruchu lub właścicielami firm,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, planowania i dobrej organizacji pracy,

  • Znajomość sposobów samodzielnego pozyskiwania klientów przemysłowych,

  • Doświadczenie we współpracy z odbiorcami z długim procesem zakupowym,

  • Szukamy profesjonalistów - skontaktujemy się telefonicznie tylko z kandydatami spełniającymi wszystkie nasze wymagania!

To oferujemy

  • Miejsce pracy: region 3-4 województwa blisko miejsca zamieszkania,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów na sprzedaż do klienta przemysłowego,

  • Podstawowe narzędzia do pracy: samochód, telefon, laptop oraz wiedza i doświadczenie współpracowników,

  • Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę (pensja + prowizja od sprzedaży - bardzo korzystny system premiowania),

  • Miłą atmosferę pracy w zespole, który sobie pomaga i współpracuje ze sobą.

O nas

TSSP - Technika Systemów Sprężonego Powietrza s.c. jest firmą prowadzącą działalność w dziedzinie sprężarek powietrza, pomp próżniowych i systemów uzdatniania sprężonego powietrza.

Jesteśmy polskim dystrybutorem grupy GARDNER DENVER, a w naszej ofercie znajdują się takie znane marki jak: Gardner Denver, Compair, Champion, Hydrovane, Elmo Rietschle.

Etapy rekrutacji:

1. Rozmowa telefoniczna / online

2. Spotkanie w siedzibie firmy

3. Decyzja o zatrudnieniu w terminie do tygodnia od spotkania