Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Selena SAO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientem,

  • rozbudowa dystrybucji na podległym terenie

  • realizacja planów sprzedażowych w regionie,

  • serwisowanie i pozyskiwanie firm wykonawczych

  • analiza rynku, aktualnych trendów i konkurencji.

  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

  • doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej

Nasze wymagania

  • średnie wykształcenie – preferowany profil budowlany,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w pracy z wykonawcą (jako dodatkowy atut)

  • znajomość rynku branży budowlanej,

  • umiejętności sprzedażowe i kompetencje w zakresie obsługi klienta,

  • nastawienie na realizację celów,

  • samodzielność, kreatywność, entuzjazm i dynamika w działaniu,

  • doskonałe umiejętności organizacyjne,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę,

  • systematyczność i inicjatywa w działaniu,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę pełną ciekawych wyzwań, w młodym, dynamicznym zespole w światowej, renomowanej firmie,

  • szkolenia i wsparcie w realizacji zadań,

  • samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów,

  • stabilność zatrudnienia, motywacyjny system wynagradzania, pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Selena SA

Selena - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy