Doradca Techniczno-Handlowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

    Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w dystrybucji innowacyjnych rozwiązań BHP i utrzymania czystości w budownictwie poszukujemy aktualnie:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    DTH/06122018/Bydgoszcz/AH
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań, w prężnie rozwijającej się firmie z zakresu BHP
    • Możliwość odbycia wielu szkoleń produktowych i sprzedażowych
    • Pracę jednozmianową, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
    • Dużą swobodę w działaniu, możliwość wykorzystywania własnych pomysłów rozwojowych i wcielania ich w życie, przy wsparciu firmy
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Zadania:

    • Promowanie innowacyjnych rozwiązań w architekturze i budownictwie
    • Promowanie produktów do utrzymania bezpieczeństwa i czystości w budynkach
    • Wdrażanie i sprzedaż nowoczesnych rozwiązań graficznych dla przemysłu i reklamy
    • Budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie min. Średnie
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów marek premium
    • Mile widziana znajomość branży budowlanej – wykończeniowej (ogólna znajomość, klient przeprowadza całościowe wdrożenie stanowiskowe)
    • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość i poczucie estetyki
    • Zainteresowanie branżą budowlaną i wyposażaniem wnętrz
    • Prawo jazdy kat. B

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych - spółkę JOB Impulse sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ptasiej 10 w Poznaniu, zawartych w formularzu aplikacyjnym celu przeprowadzenia bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną JOB Impulse sp. z o.o. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: [email protected]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Job Impulse Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące.

    Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

    Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: [email protected]