Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy

  • Chodzież, Gniezno, Gostyń, Kalisz, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Nowy Tomyśl, Ostrów Wielkopolski, Piła, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów, Jarocin, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Agro-Perfect to rzeczywiste doradztwo rolnicze. Naszym celem jest budowanie prawdziwej współpracy z rolnikami i wymiana doświadczeń. Dzięki temu Agro-Perfect nieustannie się rozwija. Badamy glebę, przygotowujemy technologie i na bieżąco reagujemy na zmiany na polach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Chodzież, Gniezno, Gostyń, Kalisz, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Nowy Tomyśl, Ostrów Wielkopolski, Piła, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów, Jarocin

Główne obowiązki:

  • doradztwo, kontrola i prowadzenie plantacji podczas całego sezonu;
  • budowanie bazy klientów i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych;
  • współpraca w budowaniu efektywnej sprzedaży.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w branży (warunek konieczny);
  • wykształcenia kierunkowego – rolnictwo (mile widziane);
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i handlowych;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • Progresywne warunki płacowe i wysokie premie;
  • Międzynarodowe wyjazdy szkoleniowe;
  • Samochód, telefon, laptop oraz inne narzędzia niezbędne w pracy.

Dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się