Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Progress GPSO firmie

  • Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Kozienice, Legionowo, Lipsko, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
Progress GPS zajmuje się kompleksowym wdrażaniem systemów monitorowania pojazdów. Dostarczamy najwyższej klasy rozwiązania dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Jesteśmy firmą, która z sukcesem obsługuje setki klientów z branży ciężkiej, budowlanej i rolniczej, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i specjalistyczne know-how. Nasze systemy funkcjonują w tysiącach pojazdów takich jak: pojazdy ciężarowe i dostawcze, ciężkie maszyny budowlane i leśne, ciągniki i kombajny rolnicze. Stawiamy przede wszystkim na wiarygodność i dokładność pomiarów paliwa, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Nasza oferta to połączenie wiedzy technicznej, sprzedażowej i rozwoju zawodowego.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszam na naszą stronę internetową www.progressgps.pl

Aktualnie do Zespołu sprzedażowego poszukuje kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie Klientów dla produktu Premium
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Raportowanie osiąganych wyników
  • Planowanie, organizacja i zarządzanie swoim czasem pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Skuteczność w negocjacjach handlowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki - uzależnione od wyników
  • Udział w szkoleniach udoskonalających umiejętności sprzedażowe
  • Wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu
  • Auto służbowe segmentu C
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Kontakt: Mateusz - 502 178 259

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy