Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient:

    Międzynarodowa Firma z branży budowlanej , działająca ponad 20 lat na rynku polskim poszukuje kandydata na stanowisko:

    DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY
    Miejsce pracy: Częstochowa (okolice)

    Obowiązki:

    • Kształtowanie i rozwój sieci dystrybucji
    • Przygotowywanie ofert
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami
    • Realizacja planów sprzedażowych

    Kwalifikacje i doświadczenie:

    • Doświadczenie handlowe mile widziane z branży budowlanej;
    • Wykształcenie co najmniej średnie – mile widziane wyższe;
    • Znajomość pakietu MS-Office, doświadczenie w pracy z programem Excel

    Kwalifikacje osobiste:

    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Dokładność i samodzielność
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymanie relacji
    • Entuzjazm

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie międzynarodowej
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Prowizja proporcjonalna do osiąganego wyniku;
    • Niezbędne narzędzia (samochód, laptop, telefon)
    • Przygotowanie techniczne i asortymentowe;

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252