Sunday Polska Sp. z o.o.

Doradca Techniczno-Handlowy D2D

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 17 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych metodą D2D

  • Przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży instalacji fotowoltaicznych

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz raportowanie wyników pracy

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym

  • Dużo pozytywnego nastawienia i uśmiechu

  • Dobrą organizację własnej pracy

  • Orientację na cele i odpowiedzialność za realizowane zadania

Mile widziane

  • Znajomość branży OZE

To oferujemy

  • Możliwość budowy i rozwoju własnego zespołu sprzedażowego

  • Wynagrodzenie zależne od realizacji celów – u nas nie ma limitów!

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o: B2B/Umowę o pracę/ Umowę zlecenie

  • Szkolenia, które przygotują Cię do spotkań z klientami

  • Konkurencyjny produkt na rynku

  • Wsparcie doświadczonego Managera

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Sunday Polska to ogólnopolska firma, którą tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Zasilamy energią już od 6 lat, a nasze instalacje fotowoltaiczne znajdują się na ponad 10 000 budynkach. Zatrudniamy ponad 500 pracowników na terenie całej Polski. Dołącz do najbardziej słonecznego Teamu w Polsce!

Przewiń do profilu firmy

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!