Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy do spraw inwestycji (branża wentylacyjna)

Roha Group Sp. z o.o.O firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy doświadczonych ludzi działających w branży budowlanej mających doświadczenie w pracy z projektantami i architektami i chcących związać swoją karierę z solidnym pracodawcą.

  • Promowanie systemów z odzyskiem ciepła (rekuperacji) na bazie urządzeń firmy, wśród architektów i projektantów branżowych ,

  • Współpraca z pracowniami projektowymi w zakresie nowoprojektowanych budynków mieszkaniowych: wielorodzinnych i osiedli domów jednorodzinnych

  • Nadzorowanie projektów w zakresie handlowym i technicznym przez cały proces: od zaprojektowania urządzenia do jego sprzedaży

  • Współpraca z firmami wykonawczymi w zakresie dystrybucji urządzeń będących w ofercie firmy,

Podział czasu pracy
80%

Praca w terenie

20%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane skończone studia inżynierskie

  • Doświadczenie w branży budowlanej – bezwzględnie potrzebne

  • Doświadczenie w pracy z biurami projektowymi

  • Wytrwałość wprowadzeniu długich kontraktów

  • Gotowość do pracy na terenie całego kraju

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Atrakcyjną pracę z dobrym, nowoczesnym produktem i ciekawymi klientami.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym otoczeniu dynamicznej firmy.

  • Atrakcyjne, stabilne i uczciwe wynagrodzenie składające się z rzetelnej podstawy i systemu premiowego uzależnionego od wyników.

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań i organizacji czasu pracy.

  • Stabilność – stawiamy na długofalową współpracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Szkolenia handlowe i techniczne.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Roha Group Sp. z o.o.

Spółka z kapitałem zagranicznym, działająca w branży budowlanej poszukuje osób, które dołączą do dynamicznego zespołu, na stanowisko: Doradca techniczno-handlowy do spraw inwestycji (branża wentylacyjna).

Lokalizacja: dogodna do podróżowania po głównych ośrodkach miejskich w Polsce (preferowana; Warszawa, Łódź lub Wrocław)

Przewiń do profilu firmy