Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 04.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rato Industrial Solutions Sp. z o. o. Sp. k.

RATO INDUSTRIAL SOLUTIONS Sp. z o. o. Sp. K. to istniejąca już 20 lat, prężnie rozwijająca się firma handlowa działająca w branży utrzymania ruchu. Zasięg działania firmy obejmuje całą Polskę oraz Europę Środkowo - Wschodnią. Dostarczamy środki smarne, preparaty chemii technicznej, uszczelnienia mechaniczne oraz systemy ochrony i filtracji oleju. Do działu handlowego poszukujemy:

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • budowanie i rozwijanie relacji handlowych
  • współpraca i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań
  • stopniowy rozwój rynku sprzedaży

Wymagania:

  • samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
  • dodatkową opiekę zdrowotną
  • niezbędne narzędzia pracy
  • profesjonalne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RATO INDUSTRIAL SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Rumi, ul. Dolna 2B zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest RATO INDUSTRIAL SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Rumi, ul. Dolna 2B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.