Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma HAURATON (www.hauraton.com) znany w Europie niemiecki producent systemów zagospodarowania wód opadowych poszukuje w regionie Dolnego Śląska kandydata na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
nr ref. DTH/ DŚL

Jeśli jesteś osobą ambitną i pełną entuzjazmu a ponadto posiadasz
rozwinięte umiejętności interpersonalne to zapraszamy do aplikowania.

TWOJE ZADANIA
  • budowanie i rozwój marki firmy HAURATON poprzez sprzedaż produktów i rozwiązań firmy oraz doradztwo techniczne na obszarze swojego działania
  • profesjonalną obsługę inwestycji infrastrukturalnych
  • nawiązywanie i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami jakimi są biura projektowe, firmy wykonawcze

NASZE WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość rynku inwestycyjnego w regionie Dolnego Śląska
  • samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie, komunikatywność b orientacja na rezultat i motywacja do rozwijania kompetencji a umiejętność pracy w zespole
  • umiejętne zarządzania czasem
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie, nastawioną na współpracę, zapewniającą stały rozwój
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny uzależniony od osiągniętych wyników handlowych
  • intensywne szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • samochód służbowy, telefon komórkowy i inne narzędzia niezbędne do pracy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać klikając przycisk Aplikuj z dopiskiem: nr ref. DTH/ DŚL

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.