Ta oferta pracy jest nieaktualna od 345 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma HAURATON (www.hauraton.com) znany w Europie niemiecki producent systemów zagospodarowania wód opadowych poszukuje w regionie Dolnego Śląska kandydata na stanowisko:

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
    nr ref. DTH/ DŚL

    Jeśli jesteś osobą ambitną i pełną entuzjazmu a ponadto posiadasz
    rozwinięte umiejętności interpersonalne to zapraszamy do aplikowania.

    TWOJE ZADANIA
    • budowanie i rozwój marki firmy HAURATON poprzez sprzedaż produktów i rozwiązań firmy oraz doradztwo techniczne na obszarze swojego działania
    • profesjonalną obsługę inwestycji infrastrukturalnych
    • nawiązywanie i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami jakimi są biura projektowe, firmy wykonawcze

    NASZE WYMAGANIA

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • znajomość rynku inwestycyjnego w regionie Dolnego Śląska
    • samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie, komunikatywność b orientacja na rezultat i motywacja do rozwijania kompetencji a umiejętność pracy w zespole
    • umiejętne zarządzania czasem
    • wysoka kultura osobista
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w stabilnej firmie, nastawioną na współpracę, zapewniającą stały rozwój
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny uzależniony od osiągniętych wyników handlowych
    • intensywne szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe
    • samochód służbowy, telefon komórkowy i inne narzędzia niezbędne do pracy

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać klikając przycisk Aplikuj z dopiskiem: nr ref. DTH/ DŚL

    Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.