Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Comitor Sp. z o.o. specjalizuje się między innymi w sprzedaży wyposażenia dla branży Horeca. W ofercie posiadamy wysokiej jakości produkty przeznaczone do hoteli, restauracji, barów, firm cateringowych i innych zakładów gastronomicznych. Od wielu lat importujemy dla naszych Klientów nowoczesny sprzęt gastronomiczny dla branży hotelarskiej i restauracyjnej uznanych światowych marek.

    Jeśli chcesz  podjąć ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, renomowanej firmie, zapewniającej stabilne zatrudnienie zgłoś się do nas. Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
    Region: woj. łódzkie, dolnośląskie oraz część kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego
    Opis stanowiska:
    • obsługa klientów na powierzonym obszarze
    • doradztwo w zakresie dystrybuowanych produktów
    • sporządzanie ofert
    • rozwój podległego rynku poprzez pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w podległym obszarze
    • prezentowanie oferty handlowej  w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzia
    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
    Wymagania:
    • wykształcenie minimum średnie
    • doświadczenie w sprzedaży B2B
    • mile widziane doświadczenie w branży AGD lub sanitarnej
    • bardzo dobra umiejętność prowadzenia samochodu
    • obsługa MS Office
    • umiejętność planowania pracy w terenie
    • samodzielność, zdolności organizacyjne, przedsiębiorczość
    • wysoka kultura osobista
    • mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
    Oferujemy:
    • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji
    • możliwość sprzedaży renomowanych produktów
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
    • samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych
    • prywatną opiekę medyczną o wysokim standardzie
    • karnety sportowe
    • szkolenia w kraju i za granicą

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: Rozporządzenie), COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi informuje, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 90-001 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi;

    2) COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych, dostępnego pod  numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: [email protected];

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji do pracy w COMITOR sp. z o. o. i związku ze zgłoszeniem Pani/Pana kandydatury do pracy w Spółce tj. na podstawie art. 6 ust 1 lit. b Rozporządzenia;

    4) Współadministratorzy nikomu nie przekazują Pani/Pana danych uzyskanych na etapie rekrutacji;

    5) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;

    6) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres rekrutacji, chyba, że dobrowolnie wyrazi Pani/Pan zgodę na dłuższe przechowywanie danych – celem kontaktu przy kolejnej rekrutacji;

    7) ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

    8) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

    9) ma Pani/Pan prawo żądania informacji o swoich danych osobowych oraz podmiotach, którym zostały one udostępnione;

    10) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji rekrutacji i znajduje swe uzasadnienie w treści art. 221 Kodeksu Pracy;

    11) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
    Oświadczam, iż zapoznałem się z powyższą informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych i w pełni ją rozumiem.