Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Nie chcemy stać w miejscu i dlatego wraz ze zmieniającą się rzeczywistością zmieniamy naszą firmę. Mamy ambitne cele rozwoju, a ich osiągnięcie zależeć będzie od wysokich kompetencji naszych pracowników. Obecnie poszukujemy pracowników sprzedaży na stanowisko doradcy techniczno-handlowego. Jesteśmy prywatną spółka działająca od prawie 30 lat w branży budowlanej na terenie powiatu wrocławskiego i okolicznych. Naszą główną działalnością jest produkcja betonu towarowego. Jego jakość w najwyższej formie to nasz znak rozpoznawczy.

Jucha Beton Sp. z o.o. we Wrocławiu zatrudni
Doradcę techniczno-handlowegoNumer ref.: Rejon: Dolny Śląsk

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z klientami stale współpracującymi,
  • Prowadzenie proaktywnej sprzedaż produktów i usług,
  • Pomoc i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • Przygotowywanie ofert oraz umów handlowych dla obsługiwanych klientów,
  • Bardzo dobra znajomość rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • Umacnianie naszej pozycji na powierzonym regionie,
  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień,
  • Ustalanie i realizacja celów dla obsługiwanego terytorium,
  • Raportowania wyników działań,

Jakiej osoby szukamy:

  • Posiadającej zdolność aktywnego i łatwego nawiązywania kontaktów,
  • Chcącej się rozwijać,
  • Zorientowanej na cele,
  • Energicznej,
  • Ambitnej,
  • Empatycznej,
  • Przedsiębiorczej,

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B (mile widziane w branży budowlanej),
  • Umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
  • Prawo jazdy kat. B,

Gwarantujemy Ci:

  • Czynny udział w tworzeniu nowych procesów sprzedaży,
  • Ciągły rozwój,
  • Umowę o pracę (lub o współpracy) w firmie o mocnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie, które odzwierciedla zaangażowanie w budowaniu pozycji rynkowej firmy,
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy: samochód, telefon, laptop,

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu kliknij APLIKUJ TERAZ a na spotkanie z nami przygotuj krótką prezentację w dowolnej formie na temat: „Cena jako element negocjacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy