Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

ABILUS GROUP Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DRAGON WINCH - lider w branży wyciągarek samochodowych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie / wielkopolskie / lubuskie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i profesjonalne doradztwo dla istniejących Klientów;
  • Ofertowanie, budowanie relacji handlowych;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Bieżące raportowanie do bezpośrednich przełożonych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie - preferowane techniczne;
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami;
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Stałą, ciekawą i rozwojową pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Odpowiednie narzędzia pracy;
  • Umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk Aplikuj teraz wpisując w temat: „Doradca Techniczno-Handlowy”.

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia rekrutacji przez ABILUS GROUP Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 25, 32-083 Balice.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ABILUS GROUP Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko [Doradca Techniczno - Handlowy]. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.

Ogłoszenie archiwalne