Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

ENERGIADOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów, planowanie i organizowanie spotkań

  • dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert

  • sprzedaż usług firmy (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i ładowarki samochodowe)

  • realizacja planu sprzedażowego

  • raportowanie pracy

  • znajomość Excel i Internet

  • komunikatywność, kultura osobista i mobilność

  • kreowania pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy oraz dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Podział czasu pracy
80%

pozyskiwanie klientów i sprzedaż

10%

raportowanie

10%

uczestnictwo w szkoleniach

Nasze wymagania

Mile widziane

  • znajomość rynku OZE i fotowoltaiki

To oferujemy

  • umowę b2b lub umowę – zlecenie minimum zaangażowania po podpisaniu umowy z klientem

  • wynagrodzenie podstawa plus prowizja lub wynagrodzenie prowizyjne

  • prowizja bez górnej granicy

  • przejrzyste warunki i korzystny system rozliczeń

  • gotowość na wdrożenie dopasowanego systemu wynagradzania prowizyjnego (czekamy na Twoją propozycję)

  • możliwość awansu na stanowisko managerskie

  • pracę na najlepszych komponentach (moduły, falowniki, konstrukcja i zabezpieczenia AC/DC)

  • profesjonalne szkolenie z zakresu fotowoltaiki

  • wsparcie marketingowe (druk i online)

  • swoboda działania na samodzielnie wybranym terenie

  • narzędzia pracy (CRM, telefon, laptop) po okresie wdrożenia samochód (pierwsze 35 kW)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

ENERGIADOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy z powodzeniem realizują projekty fotowoltaiczne dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Jako Grupa DLM TECH, Energia Dom i EnergiaPort od 10 tworzy rynek fotowltaiczny na terenie UE - ponad 850 MW udokumentowanych. Dokonaliśmy tego współpracują z największymi deweloperami na terenie Niemiec, Holandii, Belgii, jednakże mapa naszych inwestycji jest znacznie rozleglejsza.

Zainteresowanych współpracą, którzy chcieliby zapoznać się z naszym portfolio zachęcamy do kontaktu w ramach procesu rekrutacyjnego.

Przewiń do profilu firmy

Poprzednia lub obecna firma fotowoltaiczna nie spełnia oczekiwań płacowych i jakościowych, szukasz zespołu profesjonalistów z realnym doświadczeniem? Chcesz proponować klientom bezpieczne i profesjonalne systemy fotowoltaiczne? Zapraszamy do rozmowy – wyślij nam swoje CV.

Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej? Pracujesz z bazą klientów, którym możesz zaoferować instalacje fotowoltaiczne – domy jednorodzinne, firmy, rolnicy, biznes? Zapraszamy do rozmowy – wyślij nam swoje CV!

Dlaczego warto z nami pracować:

• działamy w branży od 2010 roku na rynkach europejskich i potrafimy to udokumentować

• wybudowaliśmy ponad 850 MW instalacji fotowoltaicznych

• projektujemy zespołem z wykształceniem kierunkowym

• oferujemy klientom dobrą i bezpieczna umowę bez haczyków, płatanych audytów i ukrytych opłat

• wspieramy klientów pozyskaniu finansowania inwestycji – leasing i kredyt

• działamy na rynku klientów indywidualnych, biznesowych i w ramach projektów farm fotowoltaicznych