Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Sunday Polska Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało pozyskiwanie Klientów indywidualnych (na początku przy wsparciu doświadczonego Managera, a następnie samodzielnie) oraz budowanie własnej bazy Klientów.

Wystarczy, że jesteś nastawiony na rozwój i naukę, a dodatkowo wyróżnia Cię zaangażowanie i duża motywacja do pracy. Nauczymy Cię całej reszty, z nami poznasz m. in. najlepsze sposoby osiągania celów sprzedażowych, więc bez obaw, będziesz w dobrych rękach naszego słonecznego zespołu!

Masz już doświadczenie w sprzedaży? To jeszcze lepiej, bo pomożemy rozwinąć Twój potencjał!

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym

  • Dużo pozytywnego nastawienia i uśmiechu

  • Dobrą organizację własnej pracy

  • Orientację na cele i odpowiedzialność za realizowane zadania

Mile widziane

  • Znajomość branży OZE

To oferujemy

  • Atrakcyjne i realne zarobki w wysokości 10 000 zł i więcej!

  • Elastyczną formę zatrudnienia

  • Profesjonalne szkolenia produktowe

  • Rozwój pod okiem doświadczonego Lidera

  • Cele możliwe do realizacji, dzięki wiedzy przekazanej od naszych ekspertów sprzedaży

  • Otwartą ścieżkę kariery, dzięki której będziesz mieć możliwość tworzenia własnego zespołu sprzedażowego!

  • Możliwość przedstawienia i realizacji własnych pomysłów (jesteśmy otwarci na Twoje propozycje!)

  • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy

  • Materiały marketingowe i promocyjne

  • Liczne konkursy sprzedażowe

  • Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie

  • Zatrudnienie w jednej z najlepiej rozwijającej się branży w kraju

  • Sprawdzony system poleceń i dużo więcej!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Konkursy sprzedażowe

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z nami to czysta przyjemność! SundayMENI oraz SundayWOMENKI z naszego teamu dbają o to, aby przyszłość świata była bardziej zielona, zadbaj i Ty!

Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców w całej Polsce. Zapewniamy pracownikom wsparcie od pierwszych dni pracy i to, czego potrzebują do wspólnego cieszenia się sukcesami!

Sprawdź nas, bo Sunday daje MOC! Aplikuj!

#WeGivePower

Przewiń do profilu firmy

Rekrutujemy online!