Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

ESCO Polska

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami w regionie oraz rozwijanie sprzedaży w oparciu o pozytywne relacje;

  • Monitoring rynku w zakresie pozyskania nowych odbiorców produktów firmy: m.in. firmy instalacyjne, firmy produkcyjno – montażowe, prefabrykanci profili aluminiowych, itp.;

  • Przygotowanie prezentacji produktów na spotkania i umówione wizyty u Partnerów Handlowych;

  • Przygotowywanie ofert i udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów;

  • Dobór odpowiedniej oferty produktowej celem zaspokojenia indywidualnych potrzeb odbiorców;

  • Pomoc przy tworzeniu specyfikacji technicznych przy projektach sprzedażowych szytych na miarę i potrzeby Klienta;

  • Raportowanie i współpraca z Dyrektorem Sprzedaży celem osiągnięcia postawionych planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie techniczne;

  • Umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych długofalowych relacji z Klientami;

  • Doświadczenie zawodowe w poszukiwaniu nowych partnerów handlowych na rynku /doświadczenie w rozwijaniu sprzedaży w branży para budowlanej będzie dodatkowym atutem/;

  • Kreatywność, samodzielność i zaangażowanie w pracę związaną z rozwijaniem sprzedaży lub poszukiwaniem nowych Klientów firmy;

  • Komunikatywność, dojrzałość i odpowiedzialność w prowadzeniu kontaktów biznesowych;

  • Słowność - predyspozycja do aktywnej pracy w terenie w stałym kontakcie z Klientem.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie

  • Motywujące warunki zatrudnienia;

  • Narzędzia pracy: niezbędne do pełnienia w/w funkcji: komputer, komórka, samochód służbowy.

ESCO Polska

esco-Polska Sp. z o.o. to firma z ponad 25 letnim dorobkiem. Jesteśmy przede wszystkim dostawcą okuć i akcesoriów dla producentów nowoczesnych okien i drzwi, wykonywanych z profilów aluminiowych i stalowych. Naszą pasją jest mechatronika i oferujemy wysokiej jakości napędy do automatycznego sterowania oknami i drzwiami. Od kilku lat specjalizujemy się w rozwiązaniach dedykowanych do drzwi ewakuacyjnych, zarówno manualnych jak i automatycznych. Ponadto dostarczamy gotowe produkty obiektowe w postaci klap dymowych i drzwi automatycznych oraz systemy do wykonywania osłon przeciwsłonecznych i wentylacyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie