Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-handlowy

Centrum Techniki MACRO Sp. z o. o.O firmie

6 000–20 000
brutto / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów CT MACRO, w tym narzędzi węglikowych, filtrów mgły olejowej oraz pozostałej oferty produktowej firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwijanie współpracy i relacji z istniejącymi klientami
  • Doradztwo techniczne
  • Opracowanie ofert techniczno-handlowych
  • Uczestnictwo w uruchomieniach i testach narzędzi
  • Realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wiedza z branży CNC i obróbki skrawaniem - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek studiów mechanika i budowa maszyn
  • Silna motywacja na realizację stawianych celów
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego, słownictwo branżowe będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu SolidWorks bedzie dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja), uzależnione od Twoich możliwości, zaangażowania i doświadczenia no i oczywiście od zrealizowanych przez Ciebie planów
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • pozostałe narzędzia pracy, telefon, komputer
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • rozwój kompetencji w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • spotkania integracyjne
  • bonusy świąteczne
  • dofinansowania do wakacji Twoich dzieci
  • dodatkowe świadczenia socjalne

O nas

Ponad 30 – letnie doświadczenie w branży CNC i wypracowane, unikalne rozwiązania. Kooperacja z największymi, światowymi dostawcami oraz wiedza ekspercka wykorzystywana przy własnej produkcji i regeneracji narzędzi węglikowych. Zaangażowany zespół ekspertów, pracujących na wspólny wynik i stanowiący o naszej przewadze konkurencyjnej.

Te czynniki pozwalają nam – Centrum Techniki MACRO plasować się w ścisłej czołówce dostawców narzędzi do obróbki skrawaniem metali, filtrów mgły olejowych oraz pił taśmowych na terenie kraju.

Jak zbudowany jest dział handlowy i jak tworzymy atmosferę w firmie?

CT MACRO zatrudnia 50 osób, pracowników, którzy stawiają na rozwój kompetencji i przyjazne relacje. Dział handlowy liczy 12 Doradców Techniczno - Handlowych, wspieranych przez Koordynatorów Sprzedaży i kierowanych przez Dyrektora Handlowego. Prosta i przejrzysta struktura organizacyjna pozwala na szybką reakcję, a przede wszystkim codzienny kontakt.

Staramy się dbać o atmosferę. Niejasności – wszędzie się takie znajdą, omawiamy i rozwiązujemy na bieżąco. Wspólnie spędzany czas w naszym chillroom’ie, rozmowy, wspólne posiłki – to zawsze momenty wypełnione rozmowami nie tylko na tematy branżowe. Wyjazdy narciarskie, czy spływy kajakowe pozostawiają fantastyczne wspomnienia.

DNA Centrum Techniki MACRO:

• ZAANGAŻOWANIE

• PARTNERSTWO

• ODPOWIEDZIALNOŚĆ

• PASJA

• DOŚWIADCZENIE

Zapraszamy Cię na pokład CT MACRO. Przekonasz się, że te wartości towarzyszą nam na co dzień!

Doradca Techniczno-handlowy, dolnośląskie