Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno – Handlowy / Doradca Klienta

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TUPLEX Sp. z o.o. – ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w obszarze BUDOWNICTWA * PRZEMYSŁU * REKLAMY. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, dziś jesteśmy dużą międzynarodową organizacją z Centralą w Warszawie, współpracującą ze światowymi koncernami. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego Oddziału w Poznaniu Kandydatów na stanowisko:
    Nr ref.: DK/PO/030419
    Rejon działania: Województwo wielkopolskie
    Lokalizacja biura handlowego: Poznań

    Zadaniem zatrudnionej osoby będzie wizytowanie klientów i sprzedaż produktów dedykowanych do branży: REKLAMOWEJ, BUDOWLANEJ I PRZEMYSŁOWEJ.

    Ciekawe portfolio, rozwojowy rynek. Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami, firmami budowlanymi oraz wykończeniowymi.

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja celów sprzedażowychobrót, marża w grupach asortymentowych na powierzonym terenie
    • Wizytowanie klientów, rozwój współpracy z klientami, aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Obsługa zamówień, przygotowywanie i monitorowanie ofert handlowych, negocjowanie warunków handlowych
    • Fachowe doradztwo produktowe
    • Monitoring rynku i konkurencji, bieżące raportowanie w CRM
    • Bieżący nadzór nad należnościami

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w realizacji indywidualnych celów sprzedażowych – mile widziane w B2B
    • Doświadczenie w realizacji zadań mobilnego handlowca, w samodzielnym planowaniu aktywności i wizyt handlowych
    • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych / w sprzedaży projektowej
    • Znajomość branży budowlanej / reklamowej oraz lokalnego rynku będą dodatkowym atutem
    • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
    • Ambicja i nastawienie na wynik
    • Znajomość i efektywne wykorzystywanie technik sprzedaży i negocjacyjnych
    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem B2B
    • Zdolności komunikacyjne i prezentacyjne
    • Prawo jazdy kategorii „B”

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwojowej firmie – lidera w branży z ponad  25letnią tradycją na rynku
    • Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe
    • Narzędzia niezbędne do pracy w terenie z klientem
    • System motywacyjny powiązany z indywidualnymi wynikami pracy

    Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie drogą elektroniczną

    UWAGA: Prosimy o zaznaczenie numeru referencyjnego w temacie e-maila.

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Tuplex sp. z o.o.”.

    W przypadku woli udziału w projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Tuplex sp. z o.o.”.

    Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Tuplex sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Księcia Ziemowita 19, 03-778 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego lub nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 108 z późn. zm.) lub jest dobrowolne w przypadku woli nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania) a w sytuacjach określonych prawem – usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.