Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji

  • Kocmyrzów (pow. krakowski), małopolskie
  • Specjalista
  • 30.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FHU Brasner s.c.

    Miejsce pracy: Kocmyrzów (pow. krakowski)

    Opis stanowiska:
    Doradca Techniczno – Handlowy ds. Chłodnictwa i Klimatyzacji

    Miejsce pracy: Sulechów k/Krakowa

    Główne zadania:

    • Dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie chłodnictwa o klimatyzacji
    • Doradztwo techniczne w zakresie urządzeń oraz komponentów.
    • Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych.
    • Stacjonarna obsługa klientów.
    • Ciągłe rozwijanie swoich kompetencji i wiedzy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie o preferowanej dla nas specjalizacji klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja lub ciepłownictwo
    • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
    • Prawo jazdy kat. B

    Od kandydatów oczekujemy, poza tym:

    • Zaangażowania, dokładności
    • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów
    • Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań
    • Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Operatywności, zdecydowania i pewność siebie

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
    • Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez FHU Brasner s.c. Sulechów 93, 32-010 Kocmyrzów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zapoznałam/em się z informacją i pouczeniem dotyczącym przysługujących mi praw.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez FHU Brasner s.c. Sulechów 93, 32-010 Kocmyrzów”.

    Informujemy, że Administratorem danych FHU Brasner s.c. z siedzibą Sulechów 93, 32-010 Kocmyrzów Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

    Dane osobowych zawarte ofertach pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez FHU Brasner s.c. Sulechów 93, 32-010 Kocmyrzów”.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.