Doradca techniczno-handlowy ds. dźwigów

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY ELWIKO STANISŁAW DROPIK

Andrzeja Antosiewicza 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • realizowanie planów sprzedaży,

  • utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych z klientami i dbanie o ich potrzeby,

  • negocjowanie warunków umowy i zamykanie transakcji biznesowych,

  • raportowanie postępów pracy z wykorzystaniem narzędzi typu CRM.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook),

  • dobra znajomość branży dźwigowej,

  • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu,

  • biegłość w dokumentach sprzedażowo-magazynowych,

  • znajomość języka angielskiego – poziom minimum B1,

  • prawo jazdy kat. B,

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe (techniczne).

To oferujemy

  • system kafeteryjny (karta sportowa, ubezpieczenie na życie),

  • dofinansowanie do pakietu medycznego,

  • wynagrodzenie płatne zawsze na czas,

  • możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma ELWIKO jest jednym z czołowych na polskim rynku dostawcą urządzeń dźwigowo-dźwignicowych. Specjalizujemy się w dystrybucji wciągników i wciągarek, żurawi i suwnic, dźwigników i podnośników samochodowych. Dostarczamy i montujemy takie urządzenia dźwigowe jak windy osobowe i towarowe, a także schody i chodniki ruchome.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje