Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

5 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Augustów, Suwałki
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV)
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Auto służbowe, telefon, iPad oraz materiały reklamowe
  • Umawiane spotkania przez dział wsparcia sprzedaży – nawet 80% spotkań w kalendarzu
  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy
  • Możliwość skorzystania z długoterminowego najmu auta na preferencyjnych warunkach po 1 miesiącu pracy
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport po pierwszym miesiącu pracy
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiLife po pierwszym miesiącu pracy

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki, Augustów