FM SOLUTIONS Sp. z o.o.

Doradca techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki (B2C lub B2B)

FM SOLUTIONS Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 16 maj 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Spotkania z umówionymi klientami oraz pozyskiwanie nowych (nie wymagamy wizyt D2D)

  • Przeprowadzanie audytów oraz doradztwo energetyczne, techniczne i finansowe

  • Negocjowanie warunków i zawieranie umów z klientami

  • Przekazywanie kompletnych informacji audytowych do działu technicznego

  • Realizacja założeń sprzedażowych

  • Uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach

  • Raportowanie realizacji zadań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2C lub B2B, mile widziane doświadczenie w branży OZE

  • Posiadanie Działalności Gospodarczą, lub chęć jej założenia

  • Mile widziani menedżerowie posiadający własne zespoły sprzedażowe

  • Umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność wykorzystania ich

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Wysoka motywacja do osiągania wyników

  • Terminowe i rzetelne wykonywanie obowiązków

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dobra prezencja

To oferujemy

  • Umawiane spotkania sprzedażowe

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny

  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód do użytku prywatnego, tablet, telefon

  • Elastyczny czas pracy i płatne dni wolne

  • Dodatkowe konkursy sprzedażowe i motywatory

  • Pracę w stabilnej firmie z ogromnym doświadczeniem w usługach technicznych

  • Możliwość dalszego rozwoju i budowania własnej grupy sprzedażowej

  • Uczciwość we współpracy i nie składanie obietnic bez pokrycia

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • Karta Benefit

FM Solutions Sp. z o.o., polska firma wchodząca w skład Grupy BUMA, jest liderem na rynku facility management i realizuje kompleksowe usługi techniczne nieruchomości. W związku z rozwojem działu OZE poszukujemy skutecznych osób do sprzedaży usług dla klientów indywidualnych lub biznesowych.

Przewiń do profilu firmy