Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Biłgoraj, Krasnystaw, Kraśnik, Lublin, Zamość
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozeznanie i stałe monitorowanie rynku oraz potrzeb klientów;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników;
  • odpowiedzialność za indywidualną realizację polityki handlowej Firmy w danym regionie;
  • podtrzymywanie relacji biznesowych z klientem;
  • dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży terenowej poparte licznymi sukcesami (preferowana branża energetyczna, ubezpieczeniowa, finansowa lub telekomunikacyjna);
  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów;
  • Znajomość sposobów i kanałów do samodzielnego pozyskiwania klientów;
  • Znajomość branży OZE (mile widziana);
  • Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i wysokich prowizji (nawet kilkaset tysięcy złotych rocznie);
  • niezbędne narzędzia tj. samochód, telefon, iPad Apple.
  • elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;
  • absolutnie najlepszy produkt na rynku (gwarantujemy);
  • pakiet szkoleń, który uczyni Cię najlepszym specjalistą w branży fotowoltaicznej;
  • jasna i przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego;
  • wsparcie działu marketingu i wewnętrznego Call Center;
  • wsparcie i mentoring ze strony najlepszych specjalistów w swoim fachu;
  • możliwość pracy w jednej z najlepszych i najszybciej rozwijających się Firm fotowoltaicznych w Polsce;
  • liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi;

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

PV POLAND sp. z o.o.

PV Poland Sp. z o.o. to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży odnawialnych źródeł energii. W naszej działalności kierujemy się najwyższymi standardami obsługi klienta, oferując tylko najlepsze rozwiązania na rynku. Jakość oferowanych przez nas produktów i usług oraz zadowolenie Klientów przysporzyły nam wielokrotne wyróżnienia w rankingach firm fotowoltaicznych.

Renoma naszej Firmy pozwoliła nam na zajęcie 3 miejsca na podium w rankingu najlepszych firm fotowoltaicznych 2021 organizowanym przez portal enerad.pl. Znaleźliśmy się także w zestawieniu 10 najlepszych firm fotowoltaicznych w Warszawie.

  • zależy Ci na tym, aby wysokość Twojego wynagrodzenia była odzwierciedleniem Twoich możliwości;
  • jesteś nastawiony na cel i uwielbiasz rywalizację;
  • chciałbyś mieć ciekawą pracę, która opiera się głównie na budowaniu relacji;
  • zależy Ci na pracy w najbardziej rozwojowej branży w Polsce i na świecie tj. sektorze Odnawialnych Źródeł Energii;
  • jesteś pomysłowy, kreatywny i otwarty na poszukiwanie nowych rozwiązań sprzedażowych;
  • charakteryzuje Cię samodzielność w działaniu i silna motywacja do pracy;
  • łatwo nawiązujesz kontakty, potrafisz budować i podtrzymywać relacje z klientami;

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki, Biłgoraj