Oferta pracy

Doradca Techniczno Handlowy ds. Fotowoltaiki

PRO FINANSE SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

Jesteśmy partnerem jednej z największych spółek (firm) zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Chcemy aktywnie uczestniczyć w zmianie świadomości społeczeństwa i przyczyniać się do poprawy jakości powietrza w Naszym kraju. Dlatego zajmujemy się sprzedażą mikro elektrowni fotowoltaicznych w kompleksowym zakresie. Szukamy ludzi dynamicznych i zaangażowanych.

OBOWIĄZKI:

  • Pozyskiwanie klienta indywidualnego i/lub firmowego
  • Doradztwo i sprzedaż w zakresie OZE
  • Przygotowanie dokumentacji i podpisywanie umów

DOŁĄCZ DO NAS, JEŻELI:

  • Jeśli jesteś dobry w sprzedaży (niekoniecznie z branży)
  • Interesują cię b. wysokie zarobki i niezależność finansowa
  • Cenisz sobie swobodę w działaniu i elastyczność
  • Posiadasz działalność gospodarczą lub jesteś gotów ją założyć
  • Masz prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • Lubisz sam zarządzać swoim czasem i jesteś zmotywowany w działaniu
  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2C lub B2B
  • Lubisz pracę w terenie i kontakt z ludźmi

OFERUJEMY:

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Kompleksowe szkolenie wstępne: techniczne i sprzedażowe
  • Pomoc w pozyskaniu klienta w postaci umówionych spotkań z zainteresowanym klientem
  • Miłą atmosferę pracy pozbawioną ładu korporacyjnego
  • Umowę o współpracy na działalność gospodarczą
  • Niezbędne narzędzia: laptop, telefon, zwrot kosztów paliwa

Jeżeli spodobało ci się to ogłoszenie, chcesz być częścią dynamicznie rosnącej branży energii odnawialnej. Dołącz do Nas!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy